به موسسه مهر خرد خوش آمدید

تحول در خدمات رسانی تحصیلی نوین، رضایتمندی و اطمینان بخشی

مسیر خدمت

مرحله اول

ثبت درخواست و خدمت مورد تقاضا توسط خدمت گیرنده

مرحله دوم

دریافت تاییدیه از طریق ایمیل موسسه توسط خدمت گیرنده

مرحله سوم

تکمیل فرم وکالت و پیوست مدارک مورد نیاز  ارسال به ایمیل موسسه

مرحله چهارم

دریافت مدارک و فرم تقاضا ارسال شده توسط خدمت گیرنده

مرحله پنجم

بررسی و ارزیابی مدارک و مراحل اجرایی

مرحله ششم

شروع اجرایی و طی کردن مراحل کاری

مرحله هفتم

اطلاع رسانی به خدمت گیرنده و تحویل نتیجه نهایی

مرحله هشتم

ارسال و دریافت فرم نظرسنجی رضایت خدمت گیرنده

در خواست و دریافت گواهی ثبت نام و ادامه تحصیل در مدارس ایرانی داخل و خارج کشور
بسیاری از دانش آموزان در پایه ها یا دوره های تحصیلی مختلف در مدارس و کالج های خارجی تحصیل می کنند که موفق به اخذ گزارش یا  کارنامه قبولی آن می شوند ، برای ادامه تحصیل در مدارس ایرانی نیاز به تطبیق و ارزشیابی می باشد تا بتوانند در مدارس ایرانی داخل یا خارج از کشور یا مدارس بین الملل داخل کشور ثبت نام نمایند و ادامه تحصیل دهند فرایند انجام کلیه امور را می توانند به ما بسپارند تا با  بهره مندی و مشاوره تخصصی از کارشناسان مجرب انجام پذیرد.
اطلاعات بیشتر
در خواست و دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دیپلم ارانی معادل تحصیلات خارجی جهت ثبت نام و انتقال به دانشگاههای داخل کشور
تمام کسانی که موفق به اخذ گواهینامه دیپلم خارجی در خارج یا داخل کشور گردیده اند برای ارزیابی و معادل مدارک خارجی خود به دیپلم و رشته مورد نظر ایرانی می توانند مدارک تحصیلی خارجی خود را برای انجام امور فوق به سایت موسسه ایمیل نماید.تمام دانشجویان عزیز خارج از کشور که در دانشگاههای خارجی در رشته های  تحصیل می کنند در صورتیکه دیپلم خود را در مدارس یا کالج های خارجی اخذ کرده باشند لزوما برای ارزشیابی مدارک دانشگاهی خود و یا انتقال و ثبت به دانشگاه های داخل کشور و دیپلم را دریافت نمایند.برای کسب اطلاع از نحوه انجام این امور لطفا به سایت موسسه مراجعه و با تکمیل تقاضانامه و ثبت در خواست خود و تصاویر مدارک مورد نیازبه ادرس موسسه ایمیل نمایند.
اطلاعات بیشتر
در خواست و انجام امور مربوط به اخذ معافیت تحصیلی برای تردد تحصیلی دانش اموزان ذکور (پسر) خارج از کشور
تمام دانش آموزان پسر که به سن 18 سالگی می رسند و در مدارس خارج از کشور به تحصیل اشتغال دارند لازم است برای تردد و رفت و آمد به داخل کشور از سازمان وظیفه عمومی معافیت تحصیلی دریافت کنند.موسسه مهرخرد تمام فرایند اجرایی امور فوق را بدون حضور ذینفعان و مخاطبان فقط با رابطه شما عزیزان به سایت موسسه و ثبت در خواست و تکمیل تقاضانامه انجام خواهد داد.
اطلاعات بیشتر
خدمات سامانه میخک
میخک ، سامانه ای است که خدمات تایید کنسولی تمام مدارک تحصیلی که ایرانیان مقیم خارج از کشور  از کالج ها، موسسات و دانشگاه‌های خارجی دریافت می‌کنند را به عهده دارد. این سامانه تحت نظارت و پوشش وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. همکاران ما در این موسسه فرآیند تایید سامانه میخک را برای متقضیان و ذینفعان به طور کامل و مطلوب انجام خواهند داد.
اطلاعات بیشتر
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

موسسه مهر خرد یک موسسه خصوصی است که با ارائه خدمات کاملا نوین و حرفه ای برای ایرانیان داخل و خارج از کشور برای اولین بار در کشور در سال 1400 به ثبت رسیده و رسما فعالیت خود را آغاز نموده است.

رسالت موسسه

رضایتمندی، اطمینان خاطر و اعتمادی که نماد کیفیت بخشی ساختاری هر نهاد و سازمان آموزشی توسعه یافته، بالنده و آینده نگر است و وظیفه ذاتی و واقعی ماست.

رویکرد

اطلاع رسانی ، شفاف سازی و قابلیت رهگیری و پیگیری ، بازخورد طبیعی خدمات الکترونیکی سازمانها و نهادهای توسعه یافته دنیای امروز است.

رویکرد ماموریتی موسسه مهرخرد همگامی و همراهی با این خدمات نوین و پیشرفته برای ایرانیان داخل و خارج از کشور می باشد.

چشم انداز

توسعه یافتگی در فرآیند خدمات رسانی تحصیلی و بین المللی و بدون دغدغه برای ایرانیان داخل و خارج از کشور