هدف ما این است که تمام اطلاعات ضروری را که برای رفع نگرانی های مخاطبان و مراجعین محترم لازم است در اختیار و دسترس قرار دهیم. این صفحه برای رفع هر گونه ابهامی که ممکن است داشته باشید خدمت می کند. چنانچه یک بازدیدکننده جدید باشید یا یک مراجعه کننده قدیمی تر ،ما اینجا هستیم تا در هر مرحله به شما کمک کنیم. لحظه ای را صرف  بازدید از سوالات و پاسخ های موجود در صفحه کنید و در صورتی که نتوانستید اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید ، لطفا با واحد پشتیبانی از طریق پیام و یا تماس مستقیم در ارتباط باشید.

بله؛ هر مدرک تحصیلی خارجی تا مقطع متوسطه (دیپلم دبیرستان) و دوره های آمادگی برای ورود به دانشگاه در ایران میتواند ارزشیابی شده و جهت ادامه تحصیل تطبیق داده شود. مدارک تحصیلی دانشجویی نیز جهت ادامه تحصیل یا فارغ التحصیلی و برای شروع کار صرفا باید دانشگاه محل تحصیل مورد تایید وزارت بهداشت و وزارت علوم باشد که این موضوع از طریق لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت مذکور قابل احصاء ست. این موسسه می تواند با همکاری متخصصین با تجربه خود ضمن مشاوره تخصصی و کاربردی انجام مراحل مختلف، این موضوع را با بهره گیری از  ارتباطات و اطلاعات دقیق در این زمینه در کمترین زمان ممکن میسر سازد. (خدمات مرتبط با ارزشیابی)

خیر، مدارک تحصیلی که در سامانه وزارت امورخارجه تایید شده باشد، در ارگانها و سازمان های ذیربط قابل ارائه خواهد بود. البته همراه داشتن اصل مدارک در صورت نیاز می تواند امور را تسهیل نماید اما برابر اطلاعات دقیق این موسسه حداقل تا دوره دیپلم این مهم ضروری نیست.

مدارک تحصیلی توسط سامانه وزارت امورخارجه مورد تایید و تصدیق قرار می گیرد که این موضوع یکی از پیچیده ترین مراحل ارزشیابی مدارک تحصیلی خارجی دانش آموزی و دانشجویی خواهد بود لذا آشنایی کامل با سامانه مذکور و اطلاعات دقیق مورد نیاز است که اکثر متقاضیان ماه ها زمان و هزینه های گزافی را در این خصوص پرداخت می کنند. چنانچه قبلا از این سامانه استفاده نموده اید می توانید مدارک خود را بارگذاری و تایید کنید در این غیر این صورت پیشنهاد می کنیم که از طریق وبسایت موسسه با کمترین هزینه و زمان و استرس ناشی از عدم صحیح بارگذاری مدارک متخصیص ما دریافت خدمت کنید. (خدمات مرتبط با سامانه میخک)

بله ؛ شما می توانید با داشتن گزارشی از وضعیت تحصیلی دانش آموز یا کارنامه تحصیلی ایشان با طی نمودن مراحل مختلف تایید و دریافت مجوز ورود به نظام آموزشی کشور با تطبیق مدارک، شرایط ادامه تحصیل را فراهم نمایید. این موسسه میتواند این موضوع را با صرف زمان کوتاهی برای شما تسهیل نماید.(خدمات مرتبط با ادامه تحصیل)

برای استفاده از خدمات مرتبط با معافیت تحصیلی به طور کلی نیاز به مدارکی است که نشانگر اشتغال به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان در خارج از کشور باشد لذا با توجه به حساسیت این موضوع و ارتباط این درخواست با سازمان ها و ارگانهای مختلف دولتی پیشنهاد میگردد ضمن دریافت مشاوره تخصصی در این خصوص و آشنایی کامل با مسائل مرتبط، دریافت مجوزات لازم را به همکاران ما در این موسسه بسپارید تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه و مطمئن ترین روش خدمت رسانی نمایند.(خدمات مرتبط با معافیت)

متقاضیان و مراجعین محترم جهت دریافت خدمات ، ابتدا باید خدمت مورد نیاز خود را از منوی خدمات انتخاب کرده و بعد از وارد شدن به صفحه خدمت مورد نظر فرم مختصر درخواست را به صورت تایپ پر کنند و گزینه خدمت مورد درخواست خود را نیز که داخل فرم موجود است انتخاب نمایند و در انتها با کلیک روی گزینه ثبت موضوع درخواست به اطلاع واحد پشتیبانی موسسه مهر خرد رسیده و پس از لحظاتی مخاطبان یک ایمیل و پیامک دریافت می کنند که به منزله تایید درخواست این عزیزان می باشد ، سپس باید یک صفحه شخصی در قسمت پنل کاربری که در قسمت بالای هر صفحه با رنگ آبی مشخص شده است ایجاد کنند و پس از آن وقتی وارد پنل کاربری شخصی خود می شوند گزینه ی دانلود مدارک را انتخاب نموده و فرم های قرارداد و وکالت کاری را تکمیل کرده و همراه با امضاء ، و در صورتی که متقاضی یک شخصیت حقوقی است همراه با مهر معتبر آن مجموعه به ایمیل موسسه به نشانی Info@Mehrekherad.com ارسال نمایند . در انتها موارد مورد نیاز تا اتمام پروسه و تحویل نتیجه نهایی به مخاطبان محترم توسط واحد پشتیبانی اطلاع رسانی می شود .

متقاضیان و مراجعین محترم جهت دریافت مشاوره ، ابتدا از طریق منوی اصلی که در قسمت بالای هر صفحه موجود است با کلیک روی گزینه مشاوره وارد صفحه مشاوره می شوند سپس فرم مختصر مشاوره را تکمیل کرده و موضوع مورد نیاز خود را از لیست موضوعات مشاوره ای قابل ارائه ، انتخاب می کنند و بعد از آن یکی از دو گزینه مجازی جهت دریافت مشاوره آنلاین و گزینه حضوری جهت دریافت مشاوره به صورت حضوری را انتخاب کرده و با کلیک روی گزینه ثبت موضوع مورد تقاضای مخاطبان گرامی به واحد پشتیبانی اطلاع رسانی شده و بعد از لحظاتی مخاطبان یک ایمیل و پیامک دریافت می کنند که به منزله تایید درخواست ایشان می باشد .

قابل ذکر است ، متقاضیان محترم جهت دریافت مشاوره ( حضوری – مجازی ) ابتدا باید یک صفحه شخصی در قسمت پنل کاربری ایجاد کنند و سپس با ورود به صفحه کاربری شخصی خود با کلیک بر روی گزینه دانلود مدارک ، فایل قرارداد اخذ مشاوره را دانلود کرده و تکمیل نمایند و از طریق ایمیل قرارداد را به صورت اسکن شده ( از طریق اپلیکیشن Camscanner با استفاده از تلفن همراه قابل انجام است ) به نشانی اینترنتی consulting@mehrekherad.com ارسال نمایند.